Дата и час: 21 Ное 2018, 04:10

Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
Нещо ново в старото Е28 
Автор Съобщение
BMW Ентусиаст
BMW Ентусиаст
Аватар

Мнение Нещо ново в старото Е28
Никой нищо неказва за намръщените "акули" :icon_evil: Може би ще ви прозвучи пристрастно, тъй като аз притежавам един такъв дзвер :bmw2: , но си мисля, че е крайно време да обърнем внимание и на колеги, които също като мен се потят и изнемогват с поддръжката на един толкова красив и уникален автомобил, какъвто е моделът Е28.
Нека колегите, които притежават возила, различни от този модел, не ме разбират погрешно и да си мислят, че омаловажавам качествата на техните.
Нищо подобно! Просто с тази тема се опитвам да намеря съмишленици във форума, за да си помагаме и да сме си взаимно полезни :drink2:

Последна промяна Ивайло Иванов на 29 Мар 2010, 19:12, променена общо 3 пъти

27 Май 2009, 21:39
Профил YIM
BMW Ентусиаст
BMW Ентусиаст

Мнение 
Много добра идея колега :yes:
Нека всеки можещ с нещо да помогне на колегите имащи от по-старите модели да се отзове. Вероятно ще се намерят такива, минали през вече клонящите към ретро моделите и да имат останала излишна част за тях в избата си. Отделно и решения на проблеми по тези модели може да споделите ако сте се сблъсквали.

п.с. Не мисля, че който и да е от форума би делял моделите на по-по-най и би се засегнал от този зов за взаимопомощ :wink:

27 Май 2009, 21:55
Профил
BMW Ентусиаст
BMW Ентусиаст

Мнение Re: Нещо ново в старото Е28
баце с квото мога ще помагам... и аз имах е28ца... сега имам е21чка, трябва олдскул сектора да си помагаме :headbang: даже имам много части, кой квото му трябва - ако нямам аз - ще подпомагам намирането :)

22 Сеп 2009, 22:20
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 3 мнения ]