Дата и час: 23 Юни 2018, 06:34

Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
Смяна на старите стопове за е60 с фейслифтови 
Автор Съобщение
BMW Маниак
BMW Маниак
Аватар

Мнение Re: Смяна на старите стопове за е60 с фейслифтови
Имаш ли стоповете? Освен тях се сменят и модули които управляват стоповете. По спомен и самата инсталация се сменя. Иначе ако си от София мога да ти дам сервиз!

Изображение

18 Апр 2016, 08:47
Профил WWW
BMW Шпионин
BMW Шпионин

Не съм от София но няма проблем колега да ми дадеш координатите на сервиза или телефон.Благодаря ти предварително.

18 Апр 2016, 17:06
Профил
BMW Шпионин
BMW Шпионин

Колеги искам само да му спестя на някой мераклия , който е решил да си сменя стоповете на старата е60 с фейсови-време,нерви и пари.Аз тръгнах от един много прехвален майстор от Орландовци-Милен, който първо ми обяви 80лв по телефона а като отидох и му казах,че искам като на колегата от форума само диодите да ми светят се започна едно вайкане и мрънкане до небесата.Естествено му казах,че си плащам колко каже и след 3-4часа лепене на релета и диодчета ми каза,че колата ми има тапа или нещо друго което не го пуска да влезе и да кодира светлините и да махне грешките.За услугата ми взе 150 с уговорката като отида да сменявам и фаровете да се помъчи да отстрани проблема.Само,че аз повече при такива прехвалени и измислени майстори няма да стъпя.Намерих майстор,който се хвана за главата като видя какви циганий е правил колегата му.Не ви трябват нито лайт модули нито нищо, всичко се свежда до човек който има програмите и знае какво прави.Ще ви струва около 100 лв и ходене до Пазарджик.Който има интерес -телефона на момчето е ; 0878627287.

27 Апр 2016, 20:42
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 4 мнения ]