Дата и час: 26 Окт 2020, 09:00

Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
Настройка голямата навигация MK4 
Автор Съобщение
BMW Шпионин
BMW Шпионин

Мнение Настройка голямата навигация MK4
Здравейте, имам въпрос относно настройка касаещата музиката. Колата има ЦД чейнджър и е с голямата навигация МК4. Преди след свършването на последната песен от диска, стартираше първата песен от следващия, но явно след моя намеса вече не е така, стартира първата песен от текущия диск т.н. не завърта дисковете автоматично, което ме дразни. След дълго търсене в настройките не намирам такава опция предполагам има и други (да повтария песен, пуска на случаен принцип и т.н.), които също биха ми били от полза. Благодаря предварително за съдействието.

22 Сеп 2020, 18:19
Профил
BMW Шпионин
BMW Шпионин

Мнение Re: Настройка голямата навигация MK4
venciii написа:
Здравейте, имам въпрос относно настройка касаещата музиката. Колата има ЦД чейнджър и е с голямата навигация МК4. Преди след свършването на последната песен от диска, стартираше първата песен от следващия, но явно след моя намеса вече не е така, стартира първата песен от текущия диск т.н. не завърта дисковете автоматично, което ме дразни. След дълго търсене в настройките не намирам такава опция предполагам има и други (да повтария песен, пуска на случаен принцип и т.н.), които също биха ми били от полза. Благодаря предварително за съдействието.

Малко развитие по темата, без каквото и моя намеса да е днес си пускам музика от СД чейнджъра и дисковете започнаха да се сменят автоматино след последната песен. Ако има някой наясно моля да вметне яснота. Благодаря!

07 Окт 2020, 20:20
Профил
BMW Шпионин
BMW Шпионин

След няколко дни щастие настройката пак бе променена сама и дисковете спряха да се сменят! Възможно ли СД чейджъра да има някакъв проблем-примерно по някаква причина да си мисли, че няма друг диск в него освен текущия и за това да започва от начало. В същото време при ръчна смяна да разпознава другите?

09 Окт 2020, 18:47
Профил
Модератор
Аватар

Възможно е да не разчита дисковете всеки път. Извади и постави касетата отново. Ако всичко тръгне, значи е нещо по чейнджъра.
Имаш ли някакви субуфери в багажника и слагаш ли нещо върху самия чейнджър?
Виж и закрепването на планките. обикновено при вибрации и сътресения започват да забиват.

Изображение

15 Окт 2020, 10:13
Профил
BMW Шпионин
BMW Шпионин

Няма музики и е укрепен. Интересно е че дисковете ги вижда и ако си избера аз диск винаги тръгва. Да разбирам, че няма такава настройка, а се случва нещо с чейнджъра?

16 Окт 2020, 15:09
Профил
Модератор
Аватар

Точно Така

Изображение

18 Окт 2020, 20:05
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 6 мнения ]