Дата и час: 21 Яну 2021, 16:08

Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
Проблем със страничното огледало 
Автор Съобщение
BMW Шпионин
BMW Шпионин

Мнение Проблем със страничното огледало
Привет на всички фенове!
Карам е91 2006г ,днеска, като превключвам на задна ,дясното огледало не мръдна надолу. СЛед, като паркирах, пробвах няколко пъти да дам на задна предвавка, не мърда - отново. Проверих, дали проблемът не е само на задна предавка - не, огледалото не мърда в нито една посока, дори не се прибира - само лявото си работо, дясното отказа. Изгледал доста клипове, както прочетох в различни форуми, не видях някой да му откаже огледалото . Проблемите основно са - не се прибира, не мърда огледалото или обръщане на огледалото и режат някакви жички, при мене изцяло отказа. Може някъде да съм пропуснал тема, ако е така , моля да ме извините и да ме препратите към темата. Ако не е така, някой , ако е имал такъв проблем, да даде съвет , как да оправя огледалото. Дали не е бушон за лявото огледало? гледах и клип ,в който един с РЪКА прибира огледалата, след , което ги отваря с бутона от страната на шофьора. Ще пробвам различни методи, но преди тях, ако някой даде съвет за бързо разрешаване на проблема( без закупуване на ново ) ще съм му благодарен. Пък, ако трябва да е види еладжия примерно, може да ме насочи - от Бургас съм.

09 Дек 2020, 23:01
Профил
BMW Маниак
BMW Маниак
Аватар

Мнение Re: Проблем със страничното огледало
здрасти, по спомени на Е39 имаше някакъв пиниз-при който се обръщаше наобратно огледалото за да щракне нещо зацепваше и тогава се оправяше, но тук не знам дали е нещо подобно. ЗЬа Бургас мога да те насоча да отидеш при най-добрия на тази марка-Бат Веско (0885299414)

Изображение

10 Дек 2020, 08:30
Профил WWW
BMW Шпионин
BMW Шпионин

Приятелю, железен си. Благодаря ти за рамото. Следобед го пробвам и ще напиша , дали има ефект. А някой друг,ако знае нещо, моля да сподели.

10 Дек 2020, 11:27
Профил
BMW Шпионин
BMW Шпионин

Пробвах така, катко каза, но няма ефект. огледалото от време на време тръгва да работи. Тези дни, като не вали, ще отворя кората на вратата и ще проверя ,дали не прави късо някъде, че този проблем ми се показа, след автомивка. катко ще махна капака на огледалото и ще го изчистя и смажа , където може.

18 Дек 2020, 14:04
Профил
BMW Шпионин
BMW Шпионин

Продължение...
Сега и лявото въшно огледало отказа. Търсих, но не можах да намеря, къде се намира модула за тези странични огледала. Някой, може ли, да ми каже, къде се намира модула за тези огледала?
Благодаря предварително

13 Яну 2021, 23:14
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 5 мнения ]