Дата и час: 18 Окт 2018, 03:28

Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
Лятно разхвърляне и обличане 
Автор Съобщение
BMW Шпионин
BMW Шпионин
Аватар

Мнение Лятно разхвърляне и обличане
Живо здраво БМВ холдинга!
Всичко започна с една паднала капачка на пода.От нея тръгна една голяма дупка.Зимата мокета ставаше вир-вода.В последствие разбрах,че вода влиза и от нишата на парното,за мое нещастие. Мокет,седалки,конзоли всичко вън.Добре,че свалих корите на вратите.Като взех колата вратите бяха нацвъкани с боди.И хем майсторчето е пич и го познавам.Ето малко снимков материал
http://store.picbg.net/pubpic/73/F6/624 ... c773f6.JPG
http://store.picbg.net/pubpic/07/D3/c94 ... 9107d3.JPG
http://store.picbg.net/pubpic/3B/94/46b ... fb3b94.JPG
Та кажете за тея ниши.Аз мисля че ги оправих.Но отдолу няма как хубаво да видиш.Махах даже калници.Видях че от шофьорската страна,имаше една малка дупка на подкалника откъм купето,точно малко под волана.Фиксирах я.Горе онези дупки,от които парното смуче въздух,много зор там.Черен силикон без да го жаля,цялата ламарина покрих.Махнах и онази гумено-пластмасова тръбичка от която се оттича водата от тея ниши.И само от шофьорската страна при наливане на вода в нишата,тънка струика се стича зад мушамата под таблото и става гьолче в моите крака.Хубаво че е тая мушама защото там са една гора кабели и букси.След като силиконирах нишата от вътрешната страна налях вода.Спокоино се отичаше и теч нямаше.Но чесно да кажа пак не сам сигурен.Уплатнението на парното ме притеснява понеже не е гума а от онази изолация като пяна.Беше ми мерак да свалям парното и да силиконирам уплатнението ама тряа да се правят грешки.От другата страна е барут.Наливам вода в другата ниша,водата си се оттича през онзи улей на ебем сикеме място където е и няма теч.Ама там гледам че има ламаринена преграда на улея от страната на парното и вода до него не стига.Мислех и за дръгата ниша да направя така ама наклона е към дупката надясно(вътрешната)а не кам външната дупка.Парвия момент мислих,че е обратното и си мислих стана.Ама после докато я бях дигнал на крик се усетих че колата е накллонена :lalala: :mhihi: и идеята пропадна.Зимата ще се разбере кои е майстора :mhihi: Ама мен даже и да тече не ме притеснява.Колата е напраскана с 10 мм-тров слои асфалтово боди.Така че а да гние :mhihi: Колата стана страшно безшумна.Понеже е пръсната и от долу.
Между другото искам да отбележа че сакса беше за смяна.Сега машината е с нов.Не мога да я чуя :driving: :driving: При подаване на дизел не чувам форсирането.Мисля че колата е на 500 оборота. :lalala:
Кажете за тея ниши.Някои които ги е правил да каже по какъв начин е фиксирал проблема.
Благодаря за вниманието!

30 Авг 2010, 11:38
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1 мнение ]