Дата и час: 18 Юли 2018, 14:43

Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2 мнения ] 
Продавам ново професионално car audio на НИСКА цена... 
Автор Съобщение
BMW Шпионин
BMW Шпионин

Мнение Продавам ново професионално car audio на НИСКА цена...
Здравейте имам някой нещица които си докарах от Америка преди години и така си стоят нови.. време е да ги продам.. Готов съм да ги дам на МНОГО НИСКА цена за да се продадат по бързо :)

2 броя усилватели и те са нови:
Kicker ZX2500 ZX Amp Car Audio 2500W.
list price $1699
ще ги дам само за 500лв бройката... което си е подарък направо за тези чудеса :).(вижте ги тук: http://www.sonicelectronix.com/item_671 ... 500.1.html)
Изображение
_____________________________________________________________________________________
Професионални говорители:
Kicker Solox 12 инча MaX POWER 3000W RMS 1500W( http://www.kicker.com/solo_x )
От тях имам 4 говорителя и на тях дори съм им направил кутии по размера който го дават в документите. Тях ще ги продам за по 500лв бройката заедно с кутията. Иначе струват 3 пъти повече ако си ги купите от магазина.Кутиите са изрисувани с airbrush. Направих си ги за караваната с идеята да правя луди партита, но така и не се реализира тази идея тъй като заживях скромен живот в гората и вече нямам нужда от тези неща, пускал съм ги няколко пъти, но всеки може да провери,че те са си нови а пък и това са вечни говорители , няма късане или чупене при тях, дори бих им дал гаранция. Ето и едно от любимите ми клипчета на това какво прави този говорител :) http://www.youtube.com/watch?v=_dbDEasMgN8&feature=plcp

Ето как са изрисувани и кутиите в които ги продавам Изображение
________________________________________________________________________________________________
Кондензатор 50 Фарада : Blitz - BZCAP500 - 50 Farad Amplifier Style Digital Super Capacitor купен 290$ ( http://www.qualitycaraudio.com/store/vi ... u=BZCAP500 )
продавам го 170лв
Изображение
____________________________________________________________________________________________
Dynamat kупен 210$
продавам го 120лв

_______________________________________________________________________________________
Ако някой иска ненормално мощна нова музика(аудио система) си купува тези чудеса заедно с двата усилвателя и спестява 4000+лв и има нова, маркова и удивително силна музика :). Мисля, че няма нужда да споменавам за марката Kicker :) може да проверите в нета за какво иде реч :).
_____________________________________________________________________________________
4 нови инжектора на "Injector Clinic" (доказана марка) 750cc ... те са от Митцубиши но стават и за Хонда... а и за много друго марки :). цена 350лв.(иначе в форума ги дават по 700лв)

Ако някой ако е заинтересуван може да се свърже с мен по 2 начина.. gsm: 0885458589 или email: kek940@hotmail.com
Поздрави и лек ден :)

10 Юни 2012, 23:55
Профил
Модератор
Аватар

Мнение Re: Продавам ново професионално car audio на НИСКА цена...
Местя ти темата в правилния раздел.

11 Юни 2012, 07:57
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 2 мнения ]